loading...

Албанец како животно претепал србинка која одбивала да има секс со него (18+ галерија)

loading...
22Shares

Една 20-годишна бремена жена била жестоко претепана од Албанец, бидејќи одбила да излезе со него. Ангела Ѓорѓевиќ изјави за страшниот инцидент пред српската “Кири”.

Инцидентот се случи во саботата на патот меѓу селото Биљаца и Бујановац. Со 25-годишниот албански СА се запознала порано кога се забавувала со пријателите. Потоа тој беше многу љубезен. Тогаш нивниот однос беше чисто пријателски.

Анџела, која беше бремена во третиот месец, мораше да викне такси. Албанецот, заедно со неговиот брат, влегол во автомобилот. “Не видов ништо лошо во тоа”, вели таа.

Меѓутоа, во таксито, 25-годишниот човек почна да ја напина да оди во хотел.Таа одбила. Неколку пати ја прашуваше дали сака да биде заедно, но таа сè уште одговорила на “не”. “Потоа почна мојата агонија”, се сеќава на младата жена.

Веќе во таксито Албанецот почна да ја тепа. “Тој ме погоди со нозете и тупаниците, ме дишеше, ме тегнеше за косата. Во еден момент ме извлече од автомобилот и почна да ме удира. Паднав на земја, но тој не застана. Ја држев раката на стомакот, само за да го задржам бебето. Чувствував многу удари на главата и нозете.

loading...
WpCoderX