loading...

БОРЈАН ЈОВАНОВСКИ: СЕ ИСПОТРОШИВ ПАРИ ЗА ДА ДОБИЈАМ СУДСКИ СПОР СО МИЛЕНКО

loading...
0Shares

Борјан во колумна се пожали дека за да истераш некаква правда ти требаат многу пари и пријател адвокат.

Тој објасни една судска перипетија околу обидот да извлече судска правда по клевета од Миленко во една од своите емисии.

Линк до колумната на Борјан на Нова.

 

loading...
WpCoderX