loading...

(ВИДЕО) ВИЦЕ ПРЕМИЕРОТ АНЃУШЕВ СО ШОКАНТНО ОТКРИТИЕ: Со одложувањето на либерализацијата на струјата за малите и средните бизниси, поранешната влада и нанесе штета од 100 милиони евра на македонската економија!

0Shares
0Shares
loading...
loading...
WpCoderX