ВИДЕО: Мечка означи старт на фудбалски меч во Русија подавајќи му ја топката на судијата

0Shares
Мечката е симбол на Машук, руски третолигаш и беше главна атракција на мечот против Ангушт.

Мечката лично му ја подаде топката на славниот судија, а видеото веднаш го обиколи светот, погледнете.

0Shares
loading...
Inline
Inline
WpCoderX