loading...

(ВИДЕО) ПУТИН ПОВТОРНО ИМ СЕ ЗАКАНИ НА АЛБАНЦИТЕ! ПОСЛЕДЕН ПАТ ВЕ ПРЕДУПРЕДУВАМ, СЛЕДНИОТ КЕ ИСПРАТАМ ВОЈСКА

0Shares
МОСКВА – Рускиот претседател Владимир Путин денеска изјави дека Русија ќе биде принудена да ги насочи своите оружени сили кон Албанија и изрази загриженост поради систематско малтретирање на српскиот и македонскиот народ.
0Shares
loading...
loading...
WpCoderX