loading...

(ВИДЕО) ССК СИ ОСТАНА ВМРОВСКА КОМОРА: Претседателката распали по владата а 10 години молчеа во Груевзимот – ВЛАДАТА ЛАЖЕ ЗА ПРОСЕЧНАТА ПЛАТА, МИНИМАЛНАТА ПЛАТА И НОВИТЕ ДАНОЦИ ЌЕ ЈА УНИШТАТ МАКЕДОНСКАТА ЕКОНОМИЈА!

0Shares

0Shares
loading...
loading...
WpCoderX