loading...

Видео: „Тепачка“ во домот на Карлеуша за Велигден

0Shares

Јелена Карлеуша на својот Твитер профил сподели симпатична снимка и покажа како во нејзиниот дом се слави Велигден.

Пејчаката ја сними својата ќерка Ника како со таткото Душко се натпреварува во кршење јајца.

Ника изгуби и не го поднесе поразот па почна со раце да го „удира“ таткото по лице.

0Shares
loading...
loading...
WpCoderX