ИМАМ СОВРШЕН ЉУБОВНИК, ТОЈ Е ТАТКО НА МОЈОТ ДЕЧКО, ОДИМЕ ВО ШУМАТА КАДЕ ИМАМЕ СЕКС НА ЗАДНОТО СЕДИШТЕ ОД КОЛАТА

loading...
0Shares

Оваа девојка има 24 години, а завршила во страсн односи  со таткото на нејзиното 53-годишно момче. Таа вели дека му се допаѓа момчето, но исто така и дека сексот со неговиот татко е неверојатен и не знае што да прави

Една девојка која со години се вљубил во момчето, е во преполна љубовна приказна со татко му. Иако оправдани од нивните прекини, таа е свесна за тоа колку е лоша нејзината работа, па затоа побарала психолошка помош.

– Јас сум во врска со едно прекрасно момче, но во исто време имам односи со татко му. Немам чувства за неговиот татко, но сексот е фантастичен. Имам 24 години и моето момче 27. Ние сме во врска три години. Сè на сè, врската е фантастична и јас ја сакам, иако минатата година се разделивме двапати.

Понекогаш се чувствувам како да ме земате здраво за готово и поминувам повеќе време со мојата компанија отколку со мене. Но, во последно време работам напорна за да се променам. Последен пат кога се раскинавме со дечкото пред околу шест месеци, татко му дојде да ме види. Го повикав и разговаравме. Во средината на разговорот нешто ме вознемири, тој ме гушна да ме утеши уште пред да успеам – се бакнувавме. Од бакнеж брзо се префрливме на секс. Тоа беше неверојатно искуство. По сексот, се извинив, но не продолжи долго и почнавме да кореспондираме и да организираме секс. Најчесто се наоѓаме еднаш неделно, ако сме и слободни.

0Shares
loading...
WpCoderX