Home / Uncategorized / КАРЛЕУША ВО РАСПРАВИИ СО СОПРУГОТ ПОРАДИ РАЗГОЛЕНИТЕ ФОТОГРАФИИ НА ИНСТАГРАМ

КАРЛЕУША ВО РАСПРАВИИ СО СОПРУГОТ ПОРАДИ РАЗГОЛЕНИТЕ ФОТОГРАФИИ НА ИНСТАГРАМ

Јелена Карлеша вели дека Душко Тошиќ често ја повикува од Турција и се заканува со нејзините скандалозни фотографии што ги објавува секојдневно на Instagram

Јелена Карлеуша вели дека таа и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ често се расправаат околу нејзините разголени фотографии на Instagram.

“Дивата” го потсетува дека се оженил за ѕвезда што глуми, а не за домаќинка, но привремено ја отстранила фотографијата што го расипува нејзиниот брак.Image may contain: one or more people, shoes and outdoor

Image may contain: 1 person, standing, shoes and outdoor

 

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*