Home / Uncategorized / КЕ ВЕ ИЗВАДИ ОД ТАКТ: КАРЛЕУША ВО МИНИЈАТУРНА ТАНГА НА МАЛДИВИ

КЕ ВЕ ИЗВАДИ ОД ТАКТ: КАРЛЕУША ВО МИНИЈАТУРНА ТАНГА НА МАЛДИВИ

Според видео снимките кои ги сподели на Твитер и Инстаграм, Јелена Карлеуша со семејството ужива во минијатурно танга бикини на Малдивите.

 

ФОТО/ ВИДЕО: Твитер

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*