Home / Uncategorized / КЕ ПУКА РЕЈТИНГОТ НА ТЕЛМА! ЉУБЧО ВОЈВОДА ВЕЧЕРАШЕН ГОСТИН ВО ТОП ТЕМА

КЕ ПУКА РЕЈТИНГОТ НА ТЕЛМА! ЉУБЧО ВОЈВОДА ВЕЧЕРАШЕН ГОСТИН ВО ТОП ТЕМА

Претседателот на ВМРО-Народна партија г-дин Љубчо Георгиевски вечерва со почеток во 19 часот ке гостува на Телма во емисијата Топ Тема.

Image may contain: one or more people
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*