loading...

Манекенка тврди дека бизнисмен ја присилувал да има секс со куче

0Shares

Популарниот модел ја шокираше јавноста кога рече дека бизнисменот Тони Тутони ја злоупотребува со тоа што ја принудува да има секс со своето куче. Тој остро го осуди сето ова, и целата приказна доби неверојатен епилог што може да се најде подолу.

 

0Shares
loading...
loading...
WpCoderX