loading...

Протече првото видео од нападите во Сирија, Погледнете кои демони се САД и Британија

0Shares
На кадрите, се гледа одговорот на сириската ракетна одбрана. За неколку минути видеото доби десетици коментари. Меѓу нив се: “Жал ми е за вас, луѓе во Сирија!” па и такви како, “Јас не сум горд што сум дел од западот во овој момент”. Каков срам.
0Shares
loading...
loading...
WpCoderX