loading...

(Фото) Протекоа разголени фотографии од Џенифер Лопез

0Shares

gola

Хакерите не мируваат, на интернет протекоа разголени фотографии од популарната дива, Џенифер Лопез.

За овој чин и загрозување на приватноста обвинети се компаниите Apple dhe iCloud. Иако светските јавни личности се обидуваат да дојдат до решение на овој проблем, но некако не успеваат во тоа.

0Shares
loading...
loading...
WpCoderX