loading...

Кендал Џенер жешка по долна облека

Додека ние се подготвуваме за претстојните празници и температурите минуваат кон постојано ниските вредности, модната индустрија наоѓа начин да укине степени.

Кендал Џенер, Лиу Вен и Изабела Фонтана  остануваат само по долна облека. Трите убавици покажаа завидни форми во чипка миксови од градници и гаќи.

loading...

Рекламната кампања е дел од колекцијата за пролет-лето 2017 на луксузен бренд за долна облека, а зад објективот стои професионалниот фотограф Стивен Клеј.

loading...
loading...
Close
WpCoderX