loading...

СЕ ПРАВИ СЕКС РОБОТ СО ЛИКОТ НА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ

Секс робот со топла кожа и со цртите на Анџелина Џоли од нејзините филмовите за Лара Крофт ќе се појави на пазарот наскоро, пишува Нова Телевизија, цитирајќи го  британското издание “Daily Mirror”. Образот на Џоли секогаш ги пали машките фантазии. Токму оваа намера ја искористи компанијатс за супер реални секс роботи. Според нејзиниот раководител двојнички на Лара Крофт се барале повеќе од оние на Ким Кардашијан, Скарлет Јохансон и други привлечни личности.

loading...
loading...
Close
WpCoderX