loading...

(ВИДЕО) СЕ ЈАВИ СО РЕАКЦИЈА ХАРИ КОСТОВ: Со тоа што сум бил прислушкуван, нанесени и се огромни штети на Комерцијална Банка на сметка на нејзината конкуренција

Loading...

(видеото е исечок од Топ Тема на Телма)

loading...
Close
WpCoderX