loading...

ЗАЕВ ОД КРУШЕВО: ГАЗАМ КРУШЕВСКО ТЛО И ИСПРАЌАМ СЕРИОЗНИ ПОРАКИ! ПОБЕДУВАМЕ, ЌЕ ПАДНЕ РЕЖИМ НА ИЗБОРИ!!!

Заев во своето обраќање пред крушевчани изјави дека тој гнев што го спречиле на 17 мај 2015 и на протестите на Шарената револуција, време е да се истури на 11 декември.

loading...
loading...
Close
WpCoderX