loading...

РАДМИЛА ШЕЌЕРИНСКА ЈА НАЈАВИ ПОБЕДАТА ОД КРУШЕВО: ОСТАВИЈА ПУСТОШ ЗАД СЕБЕ, АМА НАРОДОТ ДОАЃА ПО СВОЕТО

Носителката на петтата изборна единица, Радмила Шеќеринска пред крушевчани ја најави победата на идните избори и како што се обрати во својот говор дека никогаш повеќе ниедна власт нема да си ги прислушкува своите граѓани.

loading...
loading...
Close
WpCoderX