loading...

СТРАВ ВО КОСКИ КАЈ ДПМНЕ: ГРУЕВСКИ БЕГА ОД ЗАЕВ, ПОПОВСКИ ИЗБЕГА ОД ДУЕЛ СО ПЕНДАРОВСКИ

Погледнете ја вчерашната изборна дебата на 24 Вести во која свое учество требаше да имаат носителите на кандидатските листи во Изборна единица 1 на СДСМ и на ВМРО-ДПМНЕ. Сепак, столчето резервирано за носителот од ВМРО-ДПМНЕ, Никола Попоски, остана празно.

loading...
loading...
Close
WpCoderX