loading...

Џеј Ло на 47 повторно бремена

Латино дивата секогаш ја следат озборувања и шпекулации, но ова се први од ваков тип.

jenifer-lopez-na-47-godini-bremena-so-treto-dete-1.jpg

loading...

Магазинот Life & Style на насловна страна ја објави веста дека Џеј Ло и нејзиното 29-годишно момче го очекуваат своето прво дете, трето за Џеј Ло.

jenifer-lopez-na-47-godini-bremena-so-treto-dete-2.jpg

Според интервјуто од блиски пријатели на парот „сè што таа ќе посака или побара, тој и го купува, понекогаш дури и пред да праша.“

„Подготвена е малку да се смири и да го направи Каспер најдобриот татко, бидејќи знае дека одлично ќе се снајде во улогата,“ се наведува во магазинот.

jenifer-lopez-na-47-godini-bremena-so-treto-dete-3.jpg

Додека Каспер се надева на синче, Џенифер само сака здраво бебе со оглед на нејзината возраст.

loading...
loading...
Close
WpCoderX