loading...

НОВО ПРОДОЛЖЕНИЕ НА СЕКСОТ И ГРАДОТ

Се појавија гласини дека почнува трето продолжение од “Сексот и градот “. Сара Џесика Паркер, Ким Катрал, Синтија Никсон и Кристин Дејвис го потврдија своето учество во филмот. Ова го тврди филмдки сајт, цитирајќи извор близок до актерките. Тој додава дека сценариото е одобрено и од четирите ѕвезди. Се вели уште дека Паркер првично не била согласна да се вклучи, бидејќи не и се допадна сценариото на третиот дел. Сепак прифатила и се тврди дека снимањето на филмот ќе започне во текот на ова лето Овие гласини се уште не се официјално потврдени ниту од филмското студио, ниту од самите актерки,

loading...
loading...
Close
WpCoderX