loading...

(ВИДЕО) ОБИД ЗА УБИСТВО НА НИКОЛА ТОДОРОВ ИСПУКАНИ 5 КУРШУМИ КОН ЕКС МИНИСТЕРОТ

Непознато лице пукало во екс министерот за Здравство, Никола Тодоров. Како што дознаваме, лицето е веднаш уапсено.

Сторителот испукал 5 куршуми, но не го погодил екс министерот за здравство.

loading...

Инаку, во 12:30 часот требаше да се изврши промопредвањето на министерската функција на новиот министер Арбен Таравари.

loading...
loading...
Close
WpCoderX