loading...

ЗАЕВ ПРВ ЈА ЧЕСТИТА ПОБЕДАТА НА ВАРДАР

Голема благодарност до ракометарите на Вардар за огромниот успех. Браво момци, Македонија се гордее со вас! Испишавте историја во ракометот и спортот во Македонија! Македонскиот ракомет повторно е на врвот во Европа! 🇲🇰

loading...
loading...
Close
WpCoderX