loading...

(ВИДЕО) Прво ракување на Трамп и Путин

Прва неформална средба на претседателите на двете најмоќни држави во светот, Доналд Трамп и Владимир Путин, позади сцената на самитот на Г20 во Хамбург, Германија.

loading...
loading...
Close
WpCoderX