loading...

Милошоски: Заев побара затворена за јавност седница за договорот со Бугарија

Комисијата за надворешна политика утре ќе одржи седница за МК-БГ Договорот за добрососедство.
Зоран Заев бара седницата да биде #затворена за јавноста!

Фотографија на Antonio Milososki.
loading...
loading...
Close
WpCoderX