loading...

Све живо и диво се вработува во Влада само членовите на СДСМ оставени на улица!

Јована Аврамовска  е новиот портпарол на Министерството за финансии.

Аврамовска беше дел од тимот на сатиричната емисија „Фчерашни вести“ што се емитуваше на телевизија Телма, а претходно работела во утринската програма на ТВ Сител.

loading...
loading...
loading...
Close
WpCoderX