loading...

Екс министерот Самка фатен како се коцка во казино

Поранешниот министер без ресор, кој беше задолжен за имплементација на Стратегијата за подобрување на состојбата на Ромите во Македонија, Самка Ибраимовски, е забележан како игра на покер-апарати. Фотографиите станаа хит на социјалните мрежи, а фановите на „Фејсбук“ не го поштедија со коментари сегашниот пратеникот кој игра на апарати.

loading...
loading...
loading...
Close
WpCoderX