Home / Uncategorized / Таа го има најдобриот задник во светот
loading...

Таа го има најдобриот задник во светот

Таа поради своите облични, највеќе поради својот задник, доби тутула најзадник на светот а има и лиценца за професионален фитнес тренер.
Џен Селтер (24) е американска интернет ѕвезда и фитнес модел. Привлече големо внимание од јавноста пред неколку години, кога почна да објавува свои фотографии на Инстаграм.
Набрзо стекна 1.3 милиони следбеници, а од ноември 2017 година има веќе 11.7 милиони следбеници на Инстаграм. Инаку, таа живее во Њујорк.
jenselter.png
jen.png

fewtgtrashtrjyt-164053.jpg

loading...
Close
WpCoderX