loading...

РИТА ОРА КО ОД МАЈКА РОДЕНА НА ПЛАЖА

Пејачката Рита Ора на својот Инстаграм деновиве објави фотографии каде гола позира на плажа.

Коментарите од нејзините обожаватели се во одреден дел позитивни, но и има онакви во кои се вели дека има премногу добар глас за да треба да се соблекува и привлече внимание.

loading...

loading...
loading...
Close
WpCoderX