Home / Uncategorized / Тест за жени: Каква долна облека носите?
loading...

Тест за жени: Каква долна облека носите?

Изборот на долна облека е еден од најличните и најинтимни избори кои секојдневно ги правите, па затоа преку неа лесно може да се прочитаат вашите особини.

 

loading...

Во каква долна облека ви е најудобно? Каква долна облека носите најчесто?

Екстремно тенка танга

Ова е избор кој го преферираат жените кои се чувствуваат супер удобно во своја кожа. Полни со самодоверба, независни и знаат да го нагласат она што е нивен квалитет.

test-za-zeni-kakva-dolna-obleka-nosite-2.png

Нормална танга

Обична танга одбираат жените кои знаат добро да балансираат меѓу работата и задоволството. Сфаќаат колку се единствени и силни, и точно знаат кога и колку треба да откријат, а колку да сокријат за да успеат.

test-za-zeni-kakva-dolna-obleka-nosite-3.png

Удобна танга

Жените кои одбираат танга, но сепак сакаат таа да е удобна, се жени кои се амбициозни, мотивирани и насочени кон тоа да успеат што и да почнале. Не се плашат од неудобност и ризици.

test-za-zeni-kakva-dolna-obleka-nosite-4.png

Полу-танга

Ова е избор на жени кои се традиционални и го сакаат природниот облик на сè во животот. Имаат прогресивни мисли, но честопати се плашат да го прифатат слободното гледиште на работите.

test-za-zeni-kakva-dolna-obleka-nosite-5.png

Бикини

Ваква долна облека преферираат жените кои се спортски настроени, сакаат активности под ведро небо и сакаат да бидат во центарот на вниманието. Секогаш се подготвени за секоја ситуација. Разиграни и секси, без претеран труд.

test-za-zeni-kakva-dolna-obleka-nosite-6.png

Разголени боксерки

Се работи за паметни жени кои обожаваат да флертуваат и имаат одлична смисла за хумор. Шармот секогаш им ја повлекува среќната карта, па затоа никогаш не се плашат да пробаат нешто ново во животот.

test-za-zeni-kakva-dolna-obleka-nosite-7.png

Хипстерски боксерки

Жените кои одбираат вакви боксерки се полна кутија со изненадувања. Сестрани личности се и ретко кога може да ги познавате во целост. Секако, изненадуваат само во позитивна насока.

test-za-zeni-kakva-dolna-obleka-nosite-8.png

Боксерки со машка линија

Ова се жени кои сакаат да испраќаат мешани сигнали, да се забавуваат постојано и да не се оптоваруваат со тоа што мислат другите. Полни се со шарм и лесно провоцираат.

test-za-zeni-kakva-dolna-obleka-nosite-9.png

Класични

Класичните гаќички откриваат жени кои се практични и функционални. Во животот преферираат работи кои им вршат работа, а не ги бираат оние кои се само убави. Длабоко ја ценат вредноста на луѓето и работите.

test-za-zeni-kakva-dolna-obleka-nosite-10.png

Ретро, со висок струк

Ова е избор на жените кои сакаат удобност пред било што друго. Сакаат природен изглед и го негуваат, без да се плашат од туѓите осудувања. Најудобно им е во нивната комфор зона.

test-za-zeni-kakva-dolna-obleka-nosite-11.png

Извор: Црнобело

loading...
Close
WpCoderX