Home / Uncategorized / БИЈОНСЕ: НЕМАМ ПРИЈАТЕЛИ, ГИ ЖРТВУВАВ ЗАРАДИ КАРИЕРАТА
loading...

БИЈОНСЕ: НЕМАМ ПРИЈАТЕЛИ, ГИ ЖРТВУВАВ ЗАРАДИ КАРИЕРАТА

Ова признание го направи Бијонсе Ноулс.

Таа откри дека на 14-годишна возраст морала да го напушти училиштето поради својата музичка кариера.

loading...

Преку својата работа и пеење, таа немала шанса да гради пријателства.

„Не можев да бидам со некој доволно долго за да станам близок и да споделувам нешто со него. Јас го жртвував мојот социјален живот во тинејџерските години, поради својата кариера“, рече пејачката.

Но, таа не жали за тоа, додава сопругата на Џеј Зи.

loading...
Close
WpCoderX