Home / МАГАЗИН / Синди Крафорд со пуканки гледаше „Оскари“ (Видео)
loading...

Синди Крафорд со пуканки гледаше „Оскари“ (Видео)

Поранешната манекенка, Синди Крафорд уживала со пуканки дома гледајќи го 90-то доделување на Оскарите.

„Кој е со мене?“, напишала Синди под видеот кое е објавено на Инстаграм

loading...

loading...
Close
WpCoderX