Home / Uncategorized / БРЕТ ПИТ СИ НАЈДЕ НОВА ДЕВОЈКА
loading...

БРЕТ ПИТ СИ НАЈДЕ НОВА ДЕВОЈКА

И покрај драматичната разделба со Анџелина Џоли и гласините дека се почесто се слуша со поранешната Џенифер Анистон, Бред Пит не го изгубил шармот и желбата да се среќава со нови жени.

Актерот дури и флертувал со своја колешка и закажал состанок со неа следната година.

loading...

Среќница е актерката од Girls Trip Тифани Хади, кој се пофали пред Кели Рипа за спонтана средба со актерот во лифт во денот на Оскарите.

“Јас само што се сретнав со Бред во лифтот. Тој рече дека ако по година и двајцата сме неврзани, ќе го направиме тпа. Знаеш што значи тоа. Но тој има седум деца, па не знам дали ќе можам да се справам со маж со толку деца “, објасни Хади.

Тифани Хадис, фото: Instagram

Рипа веднаш се спротивстави со прашањето: “Зошто тогаш мора да почекаш”, но Тифани сама не можеше да одговори со аргумент. “Не знам, ми рече да чекам една година”, рече темнокосата актерка.

loading...
Close
WpCoderX