Home / Uncategorized / Ова е најзгодната баба која го сруши Инстаграм
loading...

Ова е најзгодната баба која го сруши Инстаграм

Кери Хилтон е најверојатно најмладата баба во Англија, а тамошните таблоиди ја прогласиле за најсекси баба на Инстаграм.

Кога имала само 18 години Кери ја родила ќерката Кларис, а таа минатата година, на своја 17-годишна возраст на свет ја донела Џесика и така Кери на само 36 години станала баба.

loading...

Кери е прогласена за најгламурозна баба во Британија, бидејќи отсекогаш била фит и актина и сето свое слободно време го користи за вежбање.

Погледнете:

loading...
Close
WpCoderX