4 деца на видни функционери пронајдени издрогирани и смрзнати на Водно?

Зошто јавноста крие дека пред два дена 4-ца наркомани заглавиле на Водно и биле спасени од студот. Дали се работи за дечиња од функционерчиња па се крие? Чисто од радозналост прашувам, кој и зошто го крие овој случај?

loading...
СПАСОВСКИ СУСПЕНДИРА ТРОЈЦА ПОЛИЦАЈЦИ КОИ НУДЕЛЕ ПОТКУП ЗА ГЛАС ЗА ДПМНЕ
И ПОКРАЈ ЛОШИОТ РЕЈТИНГ МИЛОШОСКИ СЕУШТЕ СЕ НАДЕВА НА 63 ПРАТЕНИЦИ
МАКТЕЛ: ЧЕЛНИЦИТЕ НА ДПМНЕ УЖИВААТ ВО БОЕМСКИТЕ НА ЖЕРНОВСКИ И ИСТОВРЕМЕНО ГИ КРИТИКУВААТ
ЏЕС БЕЈЛИ ОСТАНУВА АМБАСАДОР НА САД ВО МАКЕДОНИЈА
Јас работам во општина Пробиштип, градоначалникот никогаш не побарал непристојна понуда од мене?
Американската јавност со вчудовиденост гледа на ТРАМПОИЗАЦИЈАТА на Белата куќа
Close
WpCoderX