Героски бара од Миленко да си ставел вазелин кога ке го прими од албанците

Патриот, бе! А што стана со “племето”, а? Со “индијанците”? Со “второто полувреме”? Абе шупак ќе даде (добро де, со вазелин), само на власт да остане!

loading...
(ВИДЕО) КАТИЦА: НИШТО НЕМА ДА МЕ СПРЕЧИ ДА ЈА УНИШТАМ МАФИЈАТА
ШОКАНТНО!!! јАНКО БАЧЕВ ТВРДИ ДЕКА ЗАЕВ ГИ ФИНАНСИТРА ЉУБЧО, ЉУБЕ И СТОЈАНЧЕ СО 300000 ЕВРА
Артан Груби го закопа цело ДПМНЕ: Со Македонија владее УЧК
МЕГА ЕКСПЛОЗИЈА!!! ЛУДАЧАТА СЛИКАНА СО КРСТОТ Е УЧИТЕЛКА И СОПРУГА НА ДИРЕКТОТ НА ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСК...
Кој ќе го разбере негo, ја разбрал Русија. Кој е Грегориј Распутин, човекот од кого стравувале сите ...
Никој не ги навреди и нападна децата на Груевски! Поради неговиот лагоден диктаторски живот умираат ...
Close
WpCoderX