Новковски: Ке одолговлекуваат спротивно на договорот од Пржино

Според универзитетскиот професор Ненад Новковски, максимално ќе се одолговлекуваат сите постапки како што беше случајот и со Иванов кој чекаше последен ден од рокот да го даде мандатот.

-Со што би се добиле некаде околу два месеци на располагање на оваа гарнитура да ги доврши своите активности кои ги започнала, спротивно на договорот од Пржино каде што има сосема поинакви барања.

loading...
Кирацовски:Почнав да поднесувам соодветни пријави до Трудовата инспекција
Ленче Ристовска - САМО ТЕЛЕФОНОТ НА ГРУЕВСКИ НИКОГАШ НЕ БИЛ ПРИСЛУШКУВАН ОД НИКОГО!!!
БРАТ ЉУБЕ: НИВНОТО ВРЕМЕ ЗАМИНУВА ЗАТОА ШТО НИЕ ДОАЃАМЕ ДА ГО ВРАТИМЕ ВМРО НА ВИСТИНСКИТЕ ВМРОВЦИ
Со гладен народ е најлесно, земете во предвид дека Ќосето нема да ги нахрани сите гладни усти во зем...
МИЛЧИН: ГРУЈО ЌЕ ПАДНЕ, ПРАШАЊЕТО Е КОГО КЕ ПОВЛЕЧE СО НЕГО
(ФОТО) СЕ ОГЛАСИ ШУМАХЕР, ГИ РАЗВЕСЕЛИ ФАНОВИТЕ
Close
WpCoderX