loading...

ФОТО НА ДЕНОТ: ШТАБ НА ВМРО ДПМНЕ СЕ ПРЕТВОРИ ВО СЈО ДПМНЕ

loading...
(ФОТО) УМС НА ВМРО ДПМНЕ КРУШЕВО ГО ПРЕЧЕКА ЗАЕВ СО ТРАНСПАРЕНТ ДЕКА НЕ Е ДОБРЕДОЈДЕН ВО ГРАДОТ
КАКВИ СЦЕНАРИЈА ПРИПРЕМА ГРУЕВСКИ? МИЛЕНКО СЕ НАФАЌА ДА ГО ЛИКВИДИРА ЗАЕВ
ПРОВЛАДИНИТЕ ИНФОРМИРААТ ДЕКА ДПМНЕ ЈА ДОГОВОРИЛЕ ВЛАДАТА БЕЗ ГРУЕВСКИ
Граѓаните гневни!!! Им ги лапнаа 1 милион и 550 илјади евра за да не можат да го исчистат снегот
Внукот на Ченто повикува на крвопролевање?
МЕГА ЕКСПЛОЗИЈА! ВОЈВОДАТА УДРИ ЖЕСТОКО ПО РОБИ ТЕЛЕКАБЕЛ И ЖАН МИТРЕВ
Close
WpCoderX