ФОТО ГАЛЕРИЈА: ЉУБЕ БОШКОСКИ ВО КРУШЕВО И СТРУГА

Претседателот на Обединети за Македонија Љубе Бошкоски и носител во изборната единица број 5 од коалицијата ВМРО за МАКЕДОНИЈА во работна посета на Струга, Крушево, Кривогаштани и Велгошти.loading...
СПАСОВСКИ:ИМАМ НАЈДОБРА МОЖНА ЛИСТА НА КАНДИДАТИ ЗА ПРАТЕНИЦИ!
Ние не гласаме за чоколадо без леб - ние сега гласаме за слобода и човечки правдини
Ванхауте: Албанци, не учествувајте повторно во Влада во која сте маргинализирани!
Миленко се фали дека странците се исплашиле од него, затоа ДИК ја презакажале седницата
МИЛЧИН: ГРУЈО ЌЕ ПАДНЕ, ПРАШАЊЕТО Е КОГО КЕ ПОВЛЕЧE СО НЕГО
Мери Николова ке се натпреварува против Емил Димитриев за Градоначалник на Општина Пробиштип?
Close
WpCoderX