Јакимовски: Заев изврши историско велепредавство

Претседателот на Граѓанската опција за Македонија (ГРОМ) Стевчо Јакимовски денеска оцени дека за лидерот на СДСМ Зоран Заев изборите завршиле уште завчеравечер по неговата изјавата во Берн.

Според Јакимовски, Заев со изјавата се откажал од Македонците, си пресудил и на себе и на опозицијата и извршил историски невидено велепредавство.

loading...
Поранешната германска амбасадорка, Штајнакер: Клиентелистичкиот режим на Груевски создаде дисфункцио...
Заев на Телма: Уверен сум дека ќе победиме, но ако сепак победи мафијата на изборите, јас ќе се повл...
ДРАМА ВО КУМАНОВО: Режимот тргна да го апси началникот на МВР поставен од СДСМ, ЦЕЛО КУМАНОВО Е НА Н...
КАСАМИ ОД БЕСА ПРЕДЛОЖИ ВЛАДА НА ШИРОКА КОАЛИЦИЈА
НЕ ЗАПИРААТ! ВЛАСТА ПОВТОРНО КЕ ГИ ЗАДОЛЖИ ГРАЃАНИТЕ
ПОГЛЕДНЕТЕ ОД КАКВО ЗДРАВСТВО ЧЕКАМЕ ЛЕКУВАЊЕ
Close
WpCoderX