ЈАСМИНКА АНГЕЛОВА: ЧЕСТ МИ Е ДА ВЕ ИЗВЕСТАМ ДЕКА СУМ КАНДИДАТ ЗА ПРАТЕНИК ОД ВМРО ЗА МАКЕДОНИЈА

Драги пријатели!
Чест ми е да Ве известам дека сум кандидат за пратеник на коалицијата ВМРО за МАКЕДОНИЈА.
Чест ми е да Ве известам дека сум прва жена на нашата изборна листа во ИЕ 1. Чест ми е долгогодишната борба против криминалот, неправдата и незаконитоста да ја продолжам преку Законодавниот дом претставувајќи ги моите сограѓани за достоинствен живот на сите нас во нашата Македонија.
Ние доаѓаме, доаѓаме заедно!
Број 9 – ВМРО за МАКЕДОНИЈА!!!

loading...
ЗАЕВ ПРИСТИГНА И ЈА СТАРТУВА КАМПАЊАТА ОД КРУШЕВО
Началникот на СВР Куманово се обрати: Ова е монтиран процес против мене од Марко Зврлевски и од Митк...
Локалниот младински совет на Крушево организира хуманитарна театарска претстава која ќе се одржи на ...
Најчевска: Каква хуманост, парите од откажаните прослави ке заминат во касата на ДПМНЕ исто како они...
О, Македонци, не можете да загубите ништо! Немате ништо, фамилијата ви зеде се
ТРАМП ПОЧНА СО ЧИСТКА: Г ОТПОВИКА СИТЕ АМБАСАДОРИ ДА ГИ НАПУШТАТ ФУНКЦИИТЕ
Close
WpCoderX