РАДМИЛА ШЕЌЕРИНСКА ЈА НАЈАВИ ПОБЕДАТА ОД КРУШЕВО: ОСТАВИЈА ПУСТОШ ЗАД СЕБЕ, АМА НАРОДОТ ДОАЃА ПО СВОЕТО

Носителката на петтата изборна единица, Радмила Шеќеринска пред крушевчани ја најави победата на идните избори и како што се обрати во својот говор дека никогаш повеќе ниедна власт нема да си ги прислушкува своите граѓани.

loading...
ЖИВОТНИТЕ ЛЕКЦИИ НА ЛАВ ТОЛСТОЈ! КАКО ГОЛЕМИОТ ПИСАТЕЛ СТАНАЛ ПРОТИВНИК НА ДРЖАВАТА
Груевски ја нападна Шеќеринска а бега од дуел со неа: Радмила го преживеа најголемиот пораз во истор...
20 години кој што сака му прави на овој народ и на крај го „мафта“ со двојазичност, федерации, канто...
Шок за путинистите! Ретардираниот диктатор си призна дека Американската армија е број еден во светот
Рамадани ја поддржувам декларацијата на албанските партии, ама недостига прво пописот
ШОКАНТНО! ДОКАЗ ДЕКА ХИТЛЕР ДОЖИВЕАЛ СТАРОСТ ВО АРГЕНТИНА
Close
WpCoderX