ЗАЕВ ОД КРУШЕВО: ГАЗАМ КРУШЕВСКО ТЛО И ИСПРАЌАМ СЕРИОЗНИ ПОРАКИ! ПОБЕДУВАМЕ, ЌЕ ПАДНЕ РЕЖИМ НА ИЗБОРИ!!!

Заев во своето обраќање пред крушевчани изјави дека тој гнев што го спречиле на 17 мај 2015 и на протестите на Шарената револуција, време е да се истури на 11 декември.

loading...
Обама за време на посетата на Грција ќе бара да го симне ветото за Македонија во НАТО
Сопругата на директорот на Битолски Комуналец ги проколна оние кои ќе гласаат против ДПМНЕ
СКАНДАЛ ВО КРУШЕВО!!! РЕЖИМОТ ЈА ИСКЛУЧИ СТРУЈАТА ВО СЕДИШТЕТО НА СДСМ ДОДЕКА ГРУЕВСКИ ГОВОРЕШЕ НА М...
СЕ НАЅИРА УШТЕ ЕДЕН ПРАТЕНИК НА КОНТОТО НА СДСМ? ОКОЛУ 40 % ИЗЛЕЗЕНОСТ ВО ТЕАРЦЕ ДО 13 ЧАСОТ
ПО ДОБИВАЊЕ НА ТЕНДЕРОТ ОД 30 МИЛИОНИ ЕВРА, ГАЗДА ЅИНГО ГО ОДВРЗА КЕСЕТО СО ПО НЕКОЈА ИЛЈАДАРКА НА Д...
(ВИДЕО) Хилари го фати жив Бил како зјапа во Иванка и Меланија Трамп
Close
WpCoderX