СЕ ПРАВИ СЕКС РОБОТ СО ЛИКОТ НА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ

Секс робот со топла кожа и со цртите на Анџелина Џоли од нејзините филмовите за Лара Крофт ќе се појави на пазарот наскоро, пишува Нова Телевизија, цитирајќи го  британското издание “Daily Mirror”. Образот на Џоли секогаш ги пали машките фантазии. Токму оваа намера ја искористи компанијатс за супер реални секс роботи. Според нејзиниот раководител двојнички на Лара Крофт се барале повеќе од оние на Ким Кардашијан, Скарлет Јохансон и други привлечни личности.

loading...
ЗАЕВ ПРИСТИГНА И ЈА СТАРТУВА КАМПАЊАТА ОД КРУШЕВО
ЗАЕВ ОД КРУШЕВО: ГАЗАМ КРУШЕВСКО ТЛО И ИСПРАЌАМ СЕРИОЗНИ ПОРАКИ! ПОБЕДУВАМЕ, ЌЕ ПАДНЕ РЕЖИМ НА ИЗБОР...
Судијката од тефтерчето на Јанкуловска исплашена до коска одби да го осуди Груевски за насилството и...
ДУИ, АЛИЈАНСА, БЕСА И ДЕЛ ОД ДПА ГЛАСАА ЗА СДСМ. ЈАСНО КО БЕЛ ДЕН Е ДЕКА ЗАЕВ Е НОВИОТ ПРЕМИЕР
Дачиќ: Србија не требаше да ја признае Македонија под устано име
Ахмети: Јас ја имав бомбата да кажам симболично и ја фрлив кај претседателот
Close
WpCoderX