ЛЕГЕНДАРНИОТ АКТЕР МЕТО ЈОВАНОВСКИ КАНДИДАТ ЗА ПРАТЕНИК ОД ЛИБЕРАЛНА ПАРТИЈА

 

 

loading...
ХИЛАРИ КЛИНТОН КОНЕЧНО СЕ РАЗВЕДУВА СО БИЛ
Одложено рочиштето за насилните протести во Општина Центар во организација на Груевски и Јанакиевски
Ристовска: Два телефонски оператора одбија да дадат податоци за следењето на комуникаците
ЕКСПЛОЗИЈА ВО ДУИ: ЧЛЕНСТВОТО ГО НАПАДНА АХМЕТИ, ИЛИ КОАЛИЦИЈА СО СДСМ ИЛИ НЕМА ВЛАДА
ИВАНОВ МОРА ДА МУ ГО ДОДЕЛИ МАНДАТОТ НА ЗАЕВ
Каракамишева: Да имаше решение во рамки на Уставот, ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ ќе најдеа заеднички јазик
Close
WpCoderX