loading...

СТРАВ ВО КОСКИ КАЈ ДПМНЕ: ГРУЕВСКИ БЕГА ОД ЗАЕВ, ПОПОВСКИ ИЗБЕГА ОД ДУЕЛ СО ПЕНДАРОВСКИ

Погледнете ја вчерашната изборна дебата на 24 Вести во која свое учество требаше да имаат носителите на кандидатските листи во Изборна единица 1 на СДСМ и на ВМРО-ДПМНЕ. Сепак, столчето резервирано за носителот од ВМРО-ДПМНЕ, Никола Попоски, остана празно.

loading...
ЖИВОТНИТЕ ЛЕКЦИИ НА ЛАВ ТОЛСТОЈ! КАКО ГОЛЕМИОТ ПИСАТЕЛ СТАНАЛ ПРОТИВНИК НА ДРЖАВАТА
Ќе колеа клети „шиптари” и амбасадори, а сега молат и нудат пари во Теарце…
СДСМ: НЕ Е САМО КАМЧЕВ, ЌЕ ОТКРИЕМЕ КОЛКУ ТЕЖИ ФАМИЛИЈАТА
ШОКАНТНО!!! БОМБА НА ДОКАЗМ! ЌЕРКАТА НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ ВО КУМАНОВО КУПИЛА ЗЕМЈИШТЕ ЗА ПО 1,5 ЕВРА К...
Најдобрата македонска нордијка, 16 годишната Викторија зграпчи 2 бронзени медали во Маврово
ЗАЕВ ПОВТОРНО ЌЕ ГО БАРА МАНДАТОТ СЕГА СО 67 ПОТПИСИ
Close
WpCoderX