Артан Груби го закопа цело ДПМНЕ: Со Македонија владее УЧК

artan-grubi

„УЧК ја води владата на Република Македонија, УЧК го води Собранието на Р. Македонија, УЧК ги води општините во Р. Македонија….“

Артан Груби, Топ Тема, Телма, понеделник 30.11.2016

Патриоти од ДПМНЕ некој коментар ќе Ве молам???

loading...
(ГАЛЕРИЈА) НАЈ СЕКСИ ПРОФЕСОРКА ПО МАТЕМАТИКА ВО СВЕТОТ! КОГА ЌЕ ЈА ВИДИТЕ НЕМА ДА ЗНАЕТЕ КОЛКУ СЕ 2...
ВАНКОВСКА Е ПРИМЕР ЗА ТРИЈАЗИЧНОСТ!ВО СТИЛ НА КАНЧЕСКА НА НОВИНАР ОД СЛОВЕНИЈА МУ ОДГОВОРИ НА ТРИ ЈА...
ДПМНЕ продолжува со поставување споменици?
Коалициониот партнер на Груевски, Стоилковиќ, ги нападна Америка и ЕУ порачавајќи дека албанците тре...
ЌОСЕВЦИ ПОЧНАА СО ДИВЕЕЊЕ, ПРЕТЕПАА НОВИНАР НА А1ОН
ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: ФРЧКО ШАМАРЧИ ВМРОВЕЦ
Close
WpCoderX