ШОКАНТНО!!! СДСМ ГО НАПАЃА ДПМНЕ А РЕМЕНСКИ СО СЛУЖБЕНО ВОЗИЛО НА МИТИНГ ВО КУМАНОВО

Имено, со службеното возило Ременски вечерва пристигнала на митингот во Куманово, а со тоа уште еднаш се докажува злоупотребата на службените ресурси, како и службените возила за приватни и партиски цели.

Претходен ваков случај беше забележан кога Наташа Методијева вработен службеник во кабинетот на министерка користела возило на министерството за приватни потреби и цели.

loading...
Груевски неможејќи да претрпи дека ќе биде поразен на избори се закани со ликвидација на Заев?
(МОРБИДНА ФОТОГРАФИЈА) ДПМНЕ СЛАВИ СО КРСТ НА КОЈ Е ИСПИШАНО ИМЕТО ЗОРАН ЗАЕВ
(ВИДЕО) ДА СЕ ПОДСЕТИМЕ ШТО ЗБОРУВАШЕ ВАЛЕНТИНА БОЖИНОВСКА ЗА ВМРО ДПМНЕ И ГРУЕВСКИ
Одлуката на Ахмети во однос кон ВМРО-ДПМНЕ е нож со две острици, кој неминовно ќе ги прободе силикон...
ОГРОМЕН ПРИТИСОК ОД МЕЃУНАРОДНИ ФАКТОРИ ВРЗ ДУИ ВЕЧЕРВА?
СОВЕТНИКОТ ОД ВМРО НП СЕ ВРАТИЛ ВО КОАЛИЦИЈА СО СДСМ
Close
WpCoderX