НАДРОДЕ СПРЕМАЈСЕ! КОАЛИЦИЈАТА ДУИ-ДПМНЕ ГИ ОДБИВА СИТЕ ПРЕГОВОРИ ВО ДИК

Државната изборна комисија одржува седница на која се одлучува за осумте приговори на Коалицијата предводена од СДСМ и уште осум приговори од БЕСА. Според досегашниот тек на седницата и очигледната стара тројна партиска коалиција во ДИК, најверојатно сите ќе бидат одбиени.

loading...
Берзите продолжуваат да паѓаат по изборот на Трамп
Носителите на погрешните политики мора да бидат казнети во најмала мера со отстранување од власта
Сопругата на директорот на Битолски Комуналец ги проколна оние кои ќе гласаат против ДПМНЕ
Владата гради Панорамско тркало, Жерновски Боемски улици а ова семејство нема пари да се прехрани и ...
Тричко: Градоначалникот на Пробиштип само се обидел да го направи на вработена она што ДПМНЕ и го пр...
ЗАЕВ МУ ПИША НА ТРАМП
Close
WpCoderX