loading...

НАДРОДЕ СПРЕМАЈСЕ! КОАЛИЦИЈАТА ДУИ-ДПМНЕ ГИ ОДБИВА СИТЕ ПРЕГОВОРИ ВО ДИК

Државната изборна комисија одржува седница на која се одлучува за осумте приговори на Коалицијата предводена од СДСМ и уште осум приговори од БЕСА. Според досегашниот тек на седницата и очигледната стара тројна партиска коалиција во ДИК, најверојатно сите ќе бидат одбиени.

loading...
Груевски ја нападна Шеќеринска а бега од дуел со неа: Радмила го преживеа најголемиот пораз во истор...
Ние не гласаме за чоколадо без леб - ние сега гласаме за слобода и човечки правдини
Разрешени техничките министри Спасовски, Ременски, Николовски и Кирацовски
И МАКЕДОНСКИТЕ НАВИВАЧИ ВО ФРАНЦИЈА СКОКАА ПО КРСТОТ
Ахмети: Се работи на план Б, ќе ја направиме владата со СДСМ
(ФОТО) ПО ЕСКАЛАЦИЈАТА НА ПРОТЕСТИТЕ ВО МОСКВА, УАПСЕН НАЈГОЛЕМИОТ ОПОЗИЦИСКИ ЛИДЕР АЛЕКСЕЈ НАВАЛНИ
Close
WpCoderX